vip -taksi 916

Останнім часом дуже швидкий темп міського життя та, найчастіше, відсутність власного автомобіля або його несправність змушують нас користуватися послугами таксі. У сучасному місті існує безліч різних фірм, які спеціалізуються на подібних послугах. Деякі з них надають для своїх клієнтів послугу VIP-таксі. У таксі такого роду є багато переваг, але так само є і недоліки.

Перевагою, безумовно, буде те, що можна є можливість обрати автомобіль будь-якої марки (від легкового автомобіля до вантажного) та навіть будь-якого кольору, гарантується надійність, комфорт при обслуговуванні клієнтів. Можливе замовлення машини на будь-який час та диспетчер приймаючи замовлення може враховувати бажання клієнта їхати саме з певним водієм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, підвищена увага з боку водія та диспетчера, можливість корпоративного обслуговування та обслуговування урочистих заходів.

Постійні клієнти мають можливість придбання дисконтних карт, кількість же замовлень, необхідна для надання цієї послуги в кожній фірмі різна, а також нараховуються знижки після певної кількості поїздок. Надаються знижки на обслуговування корпоративів, за потреби обслуговування в цьому випадку передбачає виклик водія без машини (для доставки клієнта, який сам їхати за кермом не може, водієм на його машині додому). При необхідності можливе надання машини без розпізнавальних знаків таксі.

vip -taksi 916

Під час будь-якого виклику існує можливість сплати послуг як готівкою або банківською картою, так і системою електронних платежів. У деяких службах навіть надаються послуги евакуатора в тому випадку, якщо замовлення машини проводиться з місця несправності чи аварії.

Найважливішою перевагою користування цією послугою є те, що ціна замовлення оголошується диспетчером заздалегідь, до виїзду машини. Даний тип транспорту може також здійснювати перевезення тварин, навіть без присутності їх господаря. Багато торгових мереж вже встигли створити власну службу Vip-таксі, також як і великі нічні клуби та ресторани.

У більшості служб здійснюється ретельний підбір персоналу: як водіїв, так й диспетчерів, всі машини проходять ретельний технічний контроль перед виїздом на лінію. Водії повинні бути досвідчені, гарно знати місто, мати великий досвід роботи в цій сфері та вічливі . Диспетчери добираються комунікабельні і уважні. На цей вид таксі зазвичай набагато менше скарг, ніж на звичайні служби.

Однак у VIP- таксі є і свої недоліки. До них відноситься більш вища ціна проїзду, під час далеких поїздок чи виїздах за місто клієнт сплачує і холостий пробіг машини (в деяких фірмах). При непередбачених обставинах (тривала стоянка чи затор на дорозі) клієнт вимушено сплачує й час простою. Проте ця послуга може виявитися незамінною при зустрічі важливих гостей чи ділових партнерів, в цьому випадку користування цією послугою підкреслює вашу увагу до гостей або ділових партнерів.

Category: Блог
UK