916-taxi

Послугами таксі хоча б раз в житті користувався практично кожна людина. Звісно, це дуже комфортний та швидкий спосіб дістатися до потрібного місця, але чи безпечно це?

Сідаючи в машину, пасажир довіряє своє життя незнайомій людині, тому важливо завчасно подбати про його збереження. Для цього, в першу чергу, необхідно дізнатися у оператора стаж роботи водія. Зазвичай в службах працюють справжні професіонали, з багаторічним досвідом.

Але ж бувають винятки і на роботу з метою економії можуть взяти новачка. А іноді пасажир їде не один, а з дитиною. В такому випадку краще заздалегідь попросити надіслати досвідченого шофера.

916-taxi

Головне правило — не ловити таксі на вулиці або навіть на спеціальних стоянках. Так звані «бомбили» можуть пообіцяти дуже низькі ціни, короткий шлях, а якщо людина поспішає, пообіцяють довезти її якомога швидше.

Але про такого водія нема звідки взяти інформацію, про нього не пишуть відгуків. Така людина може мати судимість або взагалі виявитися грабіжником. Такі випадки були зафіксовані майже у всіх містах Росії, тому поліція наполегливо рекомендує не користуватися послугами вуличних таксистів.

Безпечніше замовити машину по телефону або через додаток. Тоді можна дізнатися марку машини та її номер, а деякі сервіси надають фото водія.

taksi-s-detskim-kreslom-05

Бувають ситуації, коли таксі необхідно викликати вночі. Звичайно, рекомендується так не ризикувати, але є випадки, коли це просто необхідно. Крім марки і номера машини, не зайвим буде запитати у диспетчера про час початку зміни водія. Якщо вона триває більше 12 годин, то краще попросити про інше шофера.

Втомленій людині складніше зосередитися на дорозі, а ніч зовсім не найбезпечніший час для пересування. Звичайно, потік машин вже не такий великий, але сама відсутність пробок та створює небезпечні ситуації. Тому краще попросити таксиста обрати шлях , на якому більш жвавий рух (чим більше машин, тим краще будуть дотримуватися ПДР).

Щоб уникнути неприємних ситуацій, потрібно звертати увагу на поведінку водія (і робити це краще відразу). Він може бути чемним, але дивно себе поводити чи розмовляти занадто різко. Не потрібно відповідати йому грубо чи скандалити, це тільки спровокує неприємну ситуацію. Найкраще відповідати спокійно, але наполегливо, і попросити зупинити в людному місці. Необхідно відразу ж подати скаргу на водія і попросити допомоги у перехожих, якщо це необхідно.

Category: Блог
UK