uslugi -taksi-916

Багато з вас навіть не уявляють, скільки цікавих, а іноді досить нестандартних послуг може надавати таксі 916. З огляду на величезну конкуренцію і ще більш високий попит компанії значно розширюють свої пропозиції, які більше не зводяться до простої функції «викликати таксі». Отже, давайте поговоримо сьогодні про наш ТОП 10 послуг які ви можете замовити на таксі 916 не обмежуючись тільки опцією «замовити таксі». Виявляється крім цього у нас є, що Вам запропонувати.

Отже, наш ТОП 10:

КУР’ЄРСЬКА ДОСТАВКА
 Таксі 916 надає послуги експрес доставки по Києву. Водій максимально оперативно прибуде за вказаною адресою, забере пакунок та без зволікань доставить. Це набагато швидше і зручніше будь кур’єрської служби, адже водій не відволікається на інші замовлення.

ЗОО-ТАКСІ

Таксисти не забули і про братів наших менших. Зоотаксі 916 передбачено для тих випадків, коли клієнт не може особисто відвезти свого улюбленця до ветеринарної клініки, на виставку чи на дачу.

Нововведення, що надаються службами таксі, повинні поліпшити сервіс та підняти популярність цього виду транспортних послуг.

ТАКСІ ДО АЕРОПОРТУ

Водії таксі 916 щодня виконують величезну кількість замовлень на поїздки в аеропорт. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте хороший автомобіль, прийнятні ціни та з комфортом будете доставлені в потрібний аеропорт. Оформити замовлення в аеропорт ви можете як на найближчий час, так і зазделегідь.

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ


Дана послуга дасть можливість заздалегідь спланувати вашу поїздку та замовити автомобіль на той час, на який ви будете готові. Для оформлення попереднього замовлення достатньо зазначити час, на який повинна бути подана машина. Завдяки цій послузі ви зможете завчасно замовити автомобіль в аеропорт, на залізничний або авто вокзали.

ЗУСТРІЧ В АЕРОПОРТУ ТА НА ВОКЗАЛІ З ТАБЛИЧКОЮ

Професійний водій Таксі 916 зустріне вас біля виходу з паспортного контролю, вагону поїзда чи автобуса з табличкою. Вам не доведеться шукати автомобіль таксі на галасливій парковці чи біля виходу з вокзалу. Водій вас зустріне з іменною табличкою і проведе до автомобіля.

ДРАЙВЕР

Служба «Таксі 916» пропонує Вам можливість скористатися послугою «Драйвер» (Наш водій на вашому автомобілі).

Замовивши послугу «Драйвер», Ви знаходячись на урочистій події, чи просто на Дні Народження у друзів, можете не хвилюватися, як згодом дістанетесь до власної домівки. Досвідчений водій служби таксі, доставить Вас і ваш автомобіль цілим і неушкодженим на вказану Вами адресу!

Замовити послугу драйвер Ви можете цілодобово. Наші оператори в найкоротші терміни підберуть вам професійного водія.
Пам’ятаємо , при замовленні послуги драйвер Ви повинні мати при собі в наявності тих. паспорт на автомобіль та страховку.

ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК 916
Швидкий додаток таксі дає можливість оформити замовлення таксі в Києві з свого мобільного телефону. Забронюйте автомобіль онлайн без дзвінків та очікування. Ми можемо допомогти Вам заощадити час і кошти.

АВТОБУДІЛЬНІК

Попереду важлива поїздка, але ви боїтеся, що не почуєте будильник? Тоді послуга «автобудільнік» саме для вас! Оператор Таксі 916 вас розбудить в точно зазначений час. Завдячуючи цій послузі ви не проспить вашу поїздку.

МІЖМІСЬКЕ ТАКСІ

Таксі 916 пропонує одні з найбільш лояльних тарифів на послуги міжміських поїздок. Великий парк автомобілів дозволить підібрати найбільш підходящий вам автомобіль. Приємні ціни, в поєднанні з високим рівнем обслуговування, дадуть можливість подорожувати без обмежень.

ПОГОДИННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Вам потрібно цілий день пересуватися по місту, але часу мінімум, а особистого автомобіля немає. У такому випадку найбільш зручним буде орендувати автомобіль з водієм на необхідний час. Водій не буде відволікатися на інші замовлення. Ця послуга дасть можливість суттєво економити гроші та час.

Як бачите різноманітність цікавих пропозицій від сучасних міської служби таксі 916 нікого не залишать байдужим! Телефонуйте, замовляйте та насолоджуйтеся ритмом сучасного міста

Category: Блог
UK