usluga trezvuy voditel

Сімейні застілля, зустрічі з друзями, ділові переговори — всі ці речі можуть виникнути несподівано та як правило не минають без алкоголю. Це не проблема для тих, у кого немає авто, а ось власники транспортного засобу зазвичай обирають між двома варіантами — або не п’ють, або викликають таксі. Обидва вони не особливо зручні, оскільки мають свої нюанси. Часто багато хто думає, що випити трохи не страшно і можна спокійно сідати за кермо, якщо ти в собі впевнений. Але ця помилкова думка може привести до справжньої катастрофи. Якщо вдасться уникнути аварії, то не факт, що патруль ДАІ пропустить машину. Другий варіант не дуже привабливий через необхідність кудись подіти засіб пересування.

trezvuy-voditel

Не надто-то зручно з зранку вертатися за автомобілем, сплачувати зайві кошти за паркування, та й просто хвилюватися, аби з ним не сталася надзвичайна подія. Вирішити цю проблему дуже легко, достатньо скористатися послугою «тверезий водій». Вона передбачає, що приїде професійний водій та сяде за кермо замість клієнта. По-перше, непотрібно турбуватися про те, що з машиною може щось статися. Її припаркують в вказаному клієнтом місці. Окрім того, водій обере найбільш безпечний маршрут, штрафи за порушення правил дорожнього руху він також буде сплачувати самостійно. Єдине, що необхідно зробити клієнту: назвати адресу свого перебування, кінцевий пункт та розрахуватись в кінці поїздки.

trezvuy-voditel

В обов’язки таксиста входять навіть самі незначні деталі, про які б довелося думати клієнту. «Тверезий водій» допоможе дістатися до машини, в разі необхідності завантажить багаж. Він зобов’язаний показати водійське посвідчення та дотримуватися усіх правил дорожнього руху. Будь-які подряпини, аварії, пошкодження машини буде сплачувати служба таксі. Під час поїздки клієнт може самостійно регулювати швидкість руху та всі пов’язані з водінням моменти. Також водій допоможе вийти з машини і доведе до кінцевого пункту. Під час поїздки можуть виникати дрібні труднощі (іноді закінчується бензин або потрібно придбати воду). Про усе це попіклується таксист.

Діставати гроші та розраховуватися самостійно в нетверезому стані дуже небезпечно. Тож протягом всієї поїздки водій сам сплачує всі покупки. Це все по прибуттю на місце буде входити до вартості самої поїздки. Звісно, довірити свою машину незнайомій людині важко, але в таксі-сервіси беруть на роботу тільки справжніх професіоналів, з багаторічним досвідом керування.

Category: Блог
UK