Де безпечніше?

Постійна метушня в великих містах ставить всіх перед вибором як дістатись до пункту призначення вчасно. Можна скористатися громадським транспортом, але всі знають, що в такому випадку часу має бути багато. Якщо ж по часу ви не встигаєте, є тільки один вибір — замовити таксі. Але в цьому випадку перед вами буде стояти все той же вибір, спіймати попутку або звернутися до служби замовлення таксі.

На замовлення таксі також знадобиться певний час, але й впіймати попутку іноді буває складно. Але, якщо вам пощастить, і приватник все ж зупиниться, це може бути не завжди безпечним. Тому краще не лінуватися і все ж звернутися до служби замовлення таксі. В це же час необхідно звернути увагу на деякі фактори при замовленні таксі:
 

  • Завжди вказуйте точну адресу подачі машини та призначайте точний час.
  • Вас повинні сповістити про прибуття таксі.

Для того, щоб поїздка була максимально комфортною, необхідно звернути увагу на те яку машину до Вас відправили , а саме на її технічний стан.
 

  • Вартість перевезення не повинна змінюватися в процесі поіздки
  • У водія повинні бути всі документи та інші фактори допуску для здійснення перевезень.
  • Він повинен добре орієнтуватися по місту.

Всі ці показники говорять про те, що виходити на дорогу та зупиняти першого-ліпшого водія, дуже небезпечно. По-перше, ви не знаєте про його навички водіння. Можливо ця людина перший день за кермом. По-друге, ви можете і не здогадуватися про технічний стан автомобіля. У кращому випадку, він просто зупиніться посеред шляху. А про те, кому ви довіряєте своє життя вже зовсім говорити і не варто. У разі будь-якого ДТП, вам можуть, допомогу і не надати. Адже випадковий зустрічний не несе ніякої відповідальності за вас , так як і ви нічого не зможете довести потім . Вибір, сідати в машину до невідомої людині, робите тільки ви, і тільки ви несете відповідальність за всі наслідки.

Переваги таксопарку

Переваги таксопарку в тому, що дана служба завжди оновлює свої машини. Вони періодично проходять всі технічні перевірки. Водії допускаються тільки професійні, які проходять всі медичні перевірки та щоранку перевіряються на наявність алкоголю в крові. Тож, навіщо ризикувати своїм спокоєм, здоров’ям, довіряючи своє життя першому зустрічному. Краще заздалегідь замовити собі машину в службі таксі та дістатися до кінцевої точки з комфортом і в безпеці.

Category: Блог
RU