sait taksi 916

На сайті «Таксі 916» можна дізнатися повний перелік послуг компанії таксі. Її співробітники надають усі послуги з перевезення пасажирів у Києві. Успішне обслуговування клієнтів можливе завдяки встановленю потужного програмного забезпечення. Воно виробляє автоматичний отзвон за номером клієнта, повідомляючи його, що транспорт прибув за призначенням, точно за вказаною в замовленні адресою. Ця програма забезпечує зв’язок між клієнтом та водієм. У будь-якому таксі встановлений «таксометр». Цей прилад працює в автоматичному режимі, він передає дані про пройдену відстань на сервер. Пасажир сплачує тільки по лічильнику, показання якого відображаються на приладовій панелі автомобіля.

У таксі весь транспорт справний та проходить попередню перевірку перед кожним рейсом. Тут працюють в основному досвідчені водії з великим стажем водіння. Вони є справжніми професіоналами, знають всі дороги та маршрути. Клієнт має право сам обирати відповідний маршрут.

Поїздка на таксі має ряд переваг:
  Компанія працює цілодобово.
  Водії перевозять пасажирів по всьому місту Києву
  Можуть здійснювати поїздки в будь-яке місто країни.
  Оплата здійснюється суворо по лічильнику.
  Таксі подається до самого під’їзду в точно зазначений час.

Пасажиру не слід турбуватися про дорожні затори або інші затори. Оплата за проїзд не залежить від зупинок чи стоянки на світлофорі. При зупинці таксі таксі не працює, тому пасажир сплачує тільки кілометраж, який був зафіксований лічильником таксі.

Працівники таксі уважно відносяться до будь-якого клієнта, вони зважають на всі їхні побажання та вимоги. Замовлення приймають надійні диспетчери, а великий вибір водіїв дозволяє надати клієнту потрібну машину швидко, без зволікань. Тут можна зробити попереднє замовлення таксі. Будь-який замовник може самостійно обрати відповідну для поїздки машину та водія до неї.

Category: Блог
RU